تعمیر کنسول ایکس باکس

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک استتشسیا 

تعمیر ایکس باکس سری X

تعمیر ایکس باکس سری S

تعمیر ایکس باکس ONE

تعمیر ایکس باکس 360

فقط 5 قدم کوتاه بردار

قدم اول

مشکل خود را به ما بگویید

جزئیات مشکل دستگاه خود را با ما در میان بگذارید

قدم اول

قدم دوم

برآورد هزینه تعمیرات

هزینه تعمیر ابتدا بررسی خواهد شد سپس با ارائه پیش فاکتور هزینه اعلام خواهد شد

قدم دوم

قدم سوم

کنسول بازی خراب خود را برای ما ارسال کنید

ارسال و دریافت دستگاه شما کاملا رایگان می باشد

قدم سوم

قدم چهارم

تعمیر کنسول بازی و رفع مشکل آن

تعمیرات کنسول بازی بر اساس استانداردهای بین المللی انجام خواهد شد و می توانید اطمینان داشته باشید که از قطعات اصلی استفاده خواهد شد

قدم چهارم

قدم پنجم

ارسال کنسول بازی تعمیر شده

کنسول بازی به آدرس ثبت شده شما به صورت رایگان و در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد شد

قدم پنجم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چرا LetMeRepair

استفاده از قطعات اصلی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کیفیت تضمینی تعمیرات

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

حمل و نقل رایگان و سریع

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سرعت بالای ارائه خدمات

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شرکت LetMeRepair (همراه سرویس طلایی)

با هدف ارائه خدمات با کیفیت ترین و حداکثر رضایت مشتریان خود تاسیس شده است. این شرکت به دنبال ارائه خدماتی است که باعث اطمینان و رضایت کامل مشتریان شود.

یکی از ویژگی‌های شرکت LetMeRepair تبادل الکترونیکی اطلاعات با مشتریان است که به صورت کامل و جامع انجام می‌شود. همچنین در صورت درخواست مشتری، اطلاعات بلافاصله ارسال می‌شود. شفافیت کامل در فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده نیز از جمله اصول این شرکت است.

LetMeRepair تعهد دارد که فرآیند تعمیر را به صورت FIFO انجام دهد، به این معنی که اولین تعمیرات در اولویت قرار می‌گیرند. این شرکت نیز سرمایه‌گذاری قوی در زمینه ابزارها، تجهیزات، دانش و کارمندان دارد تا بهترین خدمات را ارائه کند.

ضمانت ایجاد محیط کار کاملاً آنتی‌استاتیک، دستیابی به بهترین زمان بازگشت و توانایی بهترین فرآیند خدمات و کاهش هزینه نیز از مزایای شرکت LetMeRepair است. علاوه بر این، این شرکت کنترل کیفیت اختصاصی را در هر کالا پس از فرآیند تعمیر تضمین می‌کند.

در نهایت، LetMeRepair توانایی تعویض صفحه نمایش لپ‌تاپ‌های ترک خورده و شکسته را دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

آدرس و شماره تماس :

تهران، بزرگراه بعثت، کوچه شیشه گر ، پلاک 17

021-91077774

روزهای کاری :

شنبه تا چهارشنبه

9:30 الی 18:30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *